Biznesowy wizerunek na wiosnę i lato 2014 według Pretty One

Wiosenno-letnia kolekcja Pretty One jest inspiracją dla kobiet, które cenią sobie elegancję w ponadczasowym a jednocześnie nowoczesnym wydaniu. Klasyczna forma przenika się tu bowiem z awangardowym, swobodnym stylem miejskim. Pastelowe kolory, ale i żywe nasycone barwy pozwalają wyeksponować kobiecość i podkreślić jej atuty.

Marka stawia zasadniczo na elegancki, biznesowy wizerunek, lecz jest on niezwykle kobiecy i subtelny. Znajdziemy tu zatem delikatne koszule, spódnice midi, ale też zwiewne spódnice i taliowane sukienki. Bogata paleta pudrowych barw sąsiaduje z subtelnymi wzorami, choć pojawiają sie także mocniejsze barwy takie jak mocny róż i kobalt.

 


Niekwestionowaną królową jest tu jednak ponadczasowa biel, która sprawdzi sią znakomicie podczas wiosenno-letnich uroczystości: Wielkanoc, komunie, śluby itd. Występuje ona w tak wielu połączeniach, że z pewnością odnajdziemy w palecie barw swój ulubiony kolor do kontrastu.

 


Oczywiście nie zapominamy o dodatkach, które tej wiosny występują zarówno w rozmiarze mini (np. np. delikatne paski, niewielkie kopertówki), jak i maxi (duże torby, bransolety). Różnorodność stylów przenikająca się wzajemnie od kilku sezonów pozwala nam wybrać to, co najlepsze dla naszej sylwetki.


Zobacz podobne materiały:

Solar w palecie wiosennych barw. Kolekcja 2014

Marynarskie klimaty powracają z Oodji

Wiosna 2014 w Gerry Weber

Stylizacja z nutką słońca, czyli wiosenne tropikiOpracowanie: modnaseniorka.pl