Blokujemy kolory z Makalu

09.05.2012

Trend na blokowanie kolorów trwa już kolejny sezon. Doskonale wie o tym marka odzieżowa Makalu, która na lato 2012 proponuje kolekcję pełną nasyconych barw, radości i energii. Sorbetowe odcienie, podkreślony kształt sylwetki, połączenie sportowych elementów z szykowną kobiecością – oto sposób na zabawę modą, która pozwala poczuć się jak na wakacjach, nawet jeżeli spędzamy lato w mieście.

W tym sezonie Makalu uwodzi nas intensywnymi różami, soczystą zielenią i mocnym koralem. Jeśli nie masz odwagi na neonowy total look, zestaw jeden mocny element z neutralnymi kolorami. Nie bój się, że w połączeniu z bielą, czernią czy beżami fluorescencyjne ubrania stracą moc. Wręcz przeciwnie – takie zestawienie wzmocni siłę kolorowego uderzenia.

 Makalu kieruje letnią kolekcję dla kobiet pewnych siebie, które lubią przyciągać spojrzenia innych. Intensywne kolory nie pozwolą przejść niezauważoną, podobnie jak podkreślające sylwetkę fasony: kobiece sukienki, dopasowane spódnice z wyraźnie zaznaczoną talią oraz spodnie cygaretki.

 

 

Podobne materiały:
Minimalistyczna kolekcja Menbur na wiosnę i lato 2012

Jakie kolory nosimy wiosną 2012?

Unikalna kolekcja dla unikalnych kobiet - Caterina

 

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe