Botki dla Modnej Seniorki

02.11.2011

Czerwone, pomarańczowe, złote liście upiększają krajobraz, ale również przyczepiają się do naszych obcasów. Zaczynamy tym samym poszukiwać idealnych kozaków, by zastąpić nasze jesienne botki. Zobaczmy, jakie modele czekają na nas w salonach marki Prima Moda.


Uwielbiasz wyglądać kobieco bez względu na pogodę za oknem i nie zrezygnujesz z obcasów nawet gdy na dworze śnieg, a Twoje kolana wolałyby stabilne platformy? Prima Moda zna to uczucie i dlatego wśród propozycji kozaków na zimę 2011/2012 znalazły się zarówno klasyczne i jak i te bardziej awangardowe - z ciekawymi marszczeniami, bądź wstawkami ze skóry lakierowanej. Dzięki wbudowanej platformie dają niezwykły komfort noszenia i sprawiają, że chodzenie w nich po oblodzonych chodnikach minimalizuje ryzyko upadku.

 


Jeśli jednak spacerowanie na obcasach zimą uważasz za prawdziwą sztukę, a mimo tego ciężko Ci z nich zrezygnować, idealne będą dla Ciebie modele na stabilnym słupku, najmodniejszym obcasie sezonu. Dopasują się one do każdego dress code'u - wyglądają idealnie zarówno do eleganckich kostiumów, jak też sprawdzają się w bardziej zwyczajnych sytuacjach: podczas weekendowych zakupów, wizyty u rodziny, czy znajomych. Do wyboru mamy klasyczne czarne, jak i karmelowe. Hitem sezonu są kozaki wykonane z delikatnie przecieranej skóry, dające subtelny efekt vintage.

 


Panie, które przede wszystkim cenią wygodę a jednocześnie podążają za najnowszymi trendami, mogą zdecydować się na fasony nawiązujące stylem do niezwykle popularnych wśród gwiazd butów typu emu. Modele te wyróżniają się smukłą linią i oryginalnym designem. Dzięki ciepłemu kożuszkowi sprawiają, że zimą już nigdy nie będziesz marzła!

 


Kolekcję zamykają nieśmiertelne oficerki. Te z nas, które uwielbiają zimą płaskie obcasy i klasyczne eleganckie formy również znajdą swój ideał wśród propozycji Prima Mody. Hitem kolekcji często wskazywanym przez stylistów są dwukolorowe oficerki - czarne z brązowym wykończeniem cholewki oraz modele z zamszu, dające nową jakość tym niezwykle klasycznym projektom.Opracowanie: modnaseniorka.pl na podstawie materiału Martyny Pańczak
Zdjęcia: Prima Moda