Dr Irena Eris o nawilżaniu nowej generacji

Nawilżanie będące podstawą pięknej skóry  stanowi  myśl  przewodnią, która  towarzyszy naukowcom od zarania dziejów. Również obecnie, przywrócenie skórze naturalnego  blasku to jeden z priorytetów współczesnej kosmetologii. Dziś, Dr Irena Eris odpowiada na pytanie gdzie szukać tego "wodnego kapitału".

Wszystkie dobrze wiemy, jak ważne jest wiązanie wilgoci w naszej skórze. Kosmetolodzy, lekarze niemal przy każdej okazji powtarzają nam, że powinnyśmy wypijać przynajmniej 1,5 litra wody dziennie. Niedobór płynów w organizmie ma niestety daleko idące konsekwencje. Niektóre z nich widoczne są gołym okiem, jak chociażby nieuchronne wiotczenie skóry i pogłębiające się zmarszczki. Oczywiście nawet dużo pijąc czasu nie cofniemy, ale nawilżając skórę od wewnątrz przygotujemy ją na aplikację coraz lepszych receptur w kremie. Ostatnio, nasze zaufanie wzbudziła przygotowana przez Centrum Naukowo - Badawcze Dr Irena Eris nowa linia pielęgnacyjna HYDROGENIC, która przywraca skórze naturalne piękno poprzez unikalny sposób jej nawilżania. Dzięki nowatorskiemu kompleksowi 24H HYDRO TERM COMPLEX, ponad  dwadzieścia aktywnych składników migruje do różnych warstw skóry uaktywniając pokłady wilgoci poprzez m.in.:
- wzmocnienie i uszczelnienie powierzchni skóry hydro-aktywną strukturą
- absorpcję i zatrzymanie cząsteczek wody w miejscach wymagających szczególnego nawilżenia
- stopniowe uwalnianie źródła nawilżenia dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry.

W skład serii wchodzą:

Krem aktywnie nawilżający na dzień SPF 15

Nowatorski kompleks 24H HYDRO TERM COMPLEX zapewnia natychmiastowe uczucie komfortu i świeżości skóry poprzez aktywne, 24-godzinne działanie nawilżające głębokich i górnych warstw skóry. Ekstrakt z błękitnej algi w połączeniu ze specjalnymi, aktywnymi frakcjami wyciągów z ryżu i kukurydzy przywracają i utrzymują na odpowiednim poziomie "wodny kapitał" skóry, dzięki czemu jest ona wzmocniona, uelastyczniona i niezwykle delikatna. Dzięki kwasowi hialuronowemu krem doskonale wygładza rysy twarzy, a dodatek lipofilnej witaminy E przywraca odpowiednie napięcie skóry, sprawia, że jest ona bardziej sprężysta, promienna i wygląda młodziej. Intensywnie nawilżona i zabezpieczona skóra jest gotowa, aby stawiać czoła niekorzystnym czynnikom zewnętrznym w ciągu dnia. Polecany jako krem na dzień do każdego rodzaju cery, niezależnie od wieku, stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

 


Krem aktywnie nawilżający na noc
Jego intensywna formuła działa naprawczo, a zastosowanie nowatorskiego kompleksu 24H HYDRO TERM COMPLEX gwarantuje efekt dogłębnego, aktywnego nawilżenia przez całą dobę. Wysoce aktywny roślinny wyciąg z oliwek, ryżu i zielonych alg odbudowuje naturalną strukturę wodną skóry i na bieżąco uzupełnia jej niedobory. Innowacyjny peptyd o wielokierunkowym działaniu naprawczym sprawia, że krem doskonale odżywia skórę, ujędrnia i wygładza drobne linie. Składniki łagodzące delikatnie zmiękczają i koją podrażnienia. Intensywnie nawilżona i odżywiona skóra odzyskuje równowagę oraz  pełnię komfortu. Polecany jako krem na noc do każdego rodzaju cery, niezależnie od wieku.

Ponadto linię tworzą:
Przeciwzmarszczkowy krem aktywnie nawilżający na dzień i na noc
Krem aktywnie nawilżający pod oczy na dzień i na noc


A przede wszystkim pijcie dużo wody!!!

 

Opracowanie: modnaseniorka.pl na podstawie mat. prasowych Dr Irena Eris

Zdjęcia: materiały prasowe Dr Irena Eris, dreamstime.com