Dzianinowe propozycje Sissy na jesień i zimę

Lubisz wygodną dzianinę? I słusznie, gdyż dobra dzianina nie pyta kobiety o wiek, a wykonane z niej bluzki i sweterki stanowią dzisiaj pożądane uzupełnienie garderoby każdej kobiety. Wygodna w użytkowaniu i konserwacji, doskonała na wiele okazji, nie uciska, lecz delikatnie formuje sylwetkę.

Dobre dziewiarstwo zapewnia nie tylko stylowy i modny wygląd, ale i niezwykły komfort użytkowania. Cóż bowiem innego otuli lepiej od miękkiej, delikatnej dzianiny? Jakiż inny strój tak dobrze dopasuje się do sylwetki, podkreślając walory lub tuszując niedoskonałości? Cóż jest wygodniejszego od dzianiny, która się nie gniecie, oddycha i stanowi przyjemność dla ciała? Przyjrzyjmy się tym razem kolorowym fasonom z kolekcji Sissy.

 Prezentowane modele to w przeważającej mierze ponadczasowa, dziewiarska klasyka. W kolekcji znajdziemy również fasony-bazy tak niezbędne w szafie każdej kobiety, a zarazem stanowiące podstawę do komponowania niezliczonej ilości stylizacji. Eleganckie dzianinowe bluzki doskonale sprawdzą się pod żakiety, podczas gdy uzupełnione odpowiednią biżuterią, zmienią charakter wyglądu w zależności od potrzeb i nastroju.

 

Podobne materiały:

Zimowe swetry dla jesiennego typu urody

Jesienno-zimowa kolekcja Simple 2012/2013

Jesienne nowości z e-sklepu Solar

Kolekcja Unisono na jesień i zimę

Makalu na jesień i zimę 2012/2013

 


Tekst i zdjęcia: materiały prasowe