Ewa Minge z prezentacją kolekcji na Fashion Week

Premierowy pokaz kolekcji wiosna/lato 2014 zaprezentowały 22 modelki w tym tegoroczna miss Polski. Proste formy, szlachetne materiały i subtelne detale dopełniające kreacje, nadały kolekcji elegancki, choć zmysłowy charakter. Suknie w pastelowych odcieniach mięty, beżu, złota, brzoskwini pokreśliły iście eteryczny klimat imprezy.

W drugiej części pokazu projektantka pokazała kolekcję Eva Minge Milano, która w tym roku zadebiutowała na rynku włoskim. Pomarańcz łączony z fuksją, odcienie granatu ożywione żółtym wstawkami oraz idealnie dopasowane skórzane kurtki stanowią doskonałą propozycję dla klientek, które cieszą się życiem i chcą bawić się modą. Po raz kolejny projektantce udało się zachować równowagę pomiędzy elegancją, oryginalnością, a poszukiwaną przez nowoczesne kobiety użytecznością. Inspiracją dla kolekcji był Mediolan: pełen ulicznego gwaru, przepełniony kobiecością, perfekcją i miłością piękna. Niespodzianką wydarzenia był natomiast występ Karo Glezer -  współczesnej wokalistyki jazzowej, który sprawił, że pokaz nabrał dodatkowych barw.

Po pokazie Ewa Minge odebrała z rąk prezesa The American Academy of Hospitality Sciences Josepha Cinque prestiżową nagrodę International Star Diamond Award w kategorii "The Next Couture". Organizacja, której Ambasadorem Nadzwyczajnym jest Donald Trump, uhonorowała Ewę Minge za wyjątkowe osiągnięcia w projektowaniu mody i dóbr luksusowych. AAHS jest jedyną na świecie organizacją, która wyróżnia najlepsze firmy na rynku dóbr luksusowych z nagrodą International Star Diamond Award, przyznawaną za jakość usług na światowym poziomie.


 

Kolekcję Eva Minge Home można było zobaczyć odwiedzając Concept Store. Ogromne stoisko, które powstało pod wspólnym logo z partnerskimi markami: Marmorin, Zawiercie, Ćmielów, Eurofirany i Decoral podziwiać można było od czwartku do niedzieli.

 

 

Pikowane wanny i umywalki były główną atrakcją stoiska. Jednak zjawiskowe kryształy, porcelana oraz inne elementy wyposażenia wnętrz zaprojektowane przez projektantkę równie mocno przyciągały uwagę.

Zobacz podobne materiały:

Amerykanie nagradzają Ewę Minge za luksusowe projekty

Pokaz Evy Minge & Esotiq na Paryskim Tygodniu ModyTekst: materiały prasowe
Materiał filmowy: Newseria
Zdjęcia: Łukasz Szeląg, Michał Gajewski