Joanna Klimas i jej muzy

– Córka jest jedną z moich muz. Często podoba jej się to, co robię, ale zdarza się również, że chciałaby, żebym była bardziej elegancka czy łatwiejsza do noszenia. A ja z kolei chcę być kreatywna – mówi o swojej relacji z córką Natalią Joanna Klimas, projektantka mody.

Sezon pokazów modowych rozpoczął się na dobre. Jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie projektantów był piątkowy pokaz kolekcji wiosna-lato 2014 Joanny Klimas zatytułowany „Logo Game”, jaki odbył się podczas uroczystego otwarcia kompleksu Plac Unii.

– To dość duża kolekcja – pięćdziesiąt modelek, co jest dość niesamowite. Kolekcja jest bardzo różnorodna. Bawiłam się nią i mam nadzieję, że moje klientki też się będą nią bawiły – mówi Joanna Klimas w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

 


Klimas opisała swoją kolekcję jako „wielopokoleniową”. Jak sama mówi, chciała, aby odpowiadała ona zarówno jej rówieśniczkom, jak i kobietom w wieku jej córki, którą projektantka uważa za swoją muzę. Natalia Klimas jest aktorką i ostatnio można ją oglądać w serialu „2XL”.

Zobacz podobne materiały:

Pokaz Joanny Klimas na otwarcie Plac Unii City Shopping

Projektantka kobiecej duszy - Joanna Klimas


Źródło: Newseria