Kołobrzeskie bonusy dla urody

Zimy masz już na pewno dość. A czy wiesz, że nad morzem najlepiej odbudujesz kondycję i poprawisz urodę? Wzorem ubiegłych sezonów w Kołobrzegu topnieją ceny. Tym samym liczne zniżki w obiektach rekreacyjnych mają szansę przegonić zimową chandrę, napełniając wiosennym optymizmem.

 

Akcja Kołobrzeg za 50% przeprowadzana jest już po raz trzeci. A skoro tak, wyjazd do Kołobrzegu trzeba koniecznie wpisać w kalendarz. Wiosna w tym roku zaliczyła wpadkę, ale weekend 19-21 kwietnia w Kołobrzegu na pewno pozwoli już odetchnąć pełna piersią. Oferta rabatowa uzdrowiska obejmuje noclegi, atrakcje turystyczne, SPA oraz gastronomię dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Organizatorem akcji jest Urząd Miasta Kołobrzeg.

 

Jeśli więc szukasz wrażeń, przyjedź do Kołobrzegu, który nieustannie zadziwia i zaprasza wszystkich tych, którzy nade wszystko cenią sobie aktywne spędzanie wolnego czasu w malowniczej, wiosennej scenerii. I to niezależnie od aury. W otoczeniu, długich piaszczystych plaż, z wiatrem we włosach i pierwszymi promieniami słońca na policzkach, momentalnie nabierzesz wigoru po naprzykrzającej się zimie. Właśnie tu odetchniesz morskim jodem, zażyjesz kąpieli w borowinie i uniesiesz się na fali wiosennego optymizmu. Jeśli myślisz, że wspomniane przeżycia są tylko dla wybranych, jesteś w błędzie. Kwietniowy weekend w Kołobrzegu oczaruje nie tylko niezwykłością krajobrazu, ale również pozwoli namacalnie dotknąć luksusu. Niezwykle przystępne ceny w nowoczesnych hotelach, wygodnych pensjonatach czy egzotycznych SPA zapewnią wypoczynek godny Posejdona. Sauna, jacuzzi, manicure, a może masaż gorącymi kamieniami lub masłem karité? Na deser obowiązkowo winoterapia, choć smaków jakie oferuje wiosną Kołobrzeg jest znacznie więcej. I to za 50%! Bogata oferta restauracji, kawiarni, pubów uraczy podniebienie niezapomnianym aromatem, pozbawiając jednocześnie wyrzutów sumienia względem przyswajanych kalorii. Aktywny wypoczynek na basenie, przejażdżka rowerem czy piesze wędrówki, pozwolą poprawić kondycję, wyrzeźbią sylwetkę i naładują akumulatory aż do kolejnej wizyty w Kołobrzegu.

 

Do akcji włączają się nieustannie nowe podmioty, dlatego też planując weekend w wiosennym Kołobrzegu warto jednocześnie zajrzeć na stronę: www.klimatycznykolobrzeg.pl, która umożliwia szczegółowe zapoznanie się z listą dostępnych atrakcji oraz uzyskanie aktualnych informacji o zniżkach. Jeszcze więcej wrażeń, skracając tym samym odległość do wymarzonego weekendu, dostarcza profil akcji na Facebooku.

 

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe