Kosmetyki do naturalnego makijażu KOBO

Wiosna to czas, kiedy zmęczona zimą skóra łaknie odnowy, powiewu świeżości i delikatności. Jednak ta chwila oddechu nie wiąże się z całkowitą rezygnacją z makijażu. Nadal przecież chcemy wyglądać pięknie i kobieco. Dlatego też w bieżącym sezonie marka KOBO Professional proponuje wszystkim kobietom subtelną i naturalną kolekcję kosmetyków o nazwie TRUE Spring/Summer 2012.

Nazwa nowej kolekcji nawiązuje do prawdziwego naturalnego, kobiecego piękna. Piękna, które dzięki delikatnemu makijażowi zostaje uwydatniona i lśni pełnym blaskiem. Makijaż może bowiem być zarówno naturalny, jak i bardzo kobiecy.

"Inspiracją do stworzenia kolekcji TRUE Spring/Summer 2012 był wygląd kobiety delikatnej, subtelnej, o pięknej zdrowej cerze, a jednocześnie mającej błysk i drapieżność w spojrzeniu. Stworzyliśmy wizerunek oparty na makijażu no make-up i makijażu glamour, który każda kobieta, niezależnie od tego, czym zajmuje się na co dzień – może z łatwością przenieść do swojego życia." - komentuje Katarzyna Kozłowska-Kołodziejska, Makijażystka Marki KOBO Professional.

 Lekkość i subtelność kolorów to cechy charakterystyczne najnowszych produktów wiosenno-letniej kolekcji kosmetyków KOBO Professional – TRUE Spring/Summer 2012. Kolorystyka została skomponowana tak, by w pełni oddawać naturalność makijażu i podkreślać subtelność kobiecej Urody. Kolorystyka nude to wykorzystanie naturalnych kolorów wzmocnionych nutą soczystej brzoskwini, moreli i różu indyjskiego, który tak pięknie podkreśla spojrzenie. Tak lekki i dyskretny makijaż daje możliwość dowolnej kreacji i łączenia go np. z mocniejszymi akcentami (np. pomadką w intensywnym kolorze). Pozwala wyglądać świeżo i promiennie w każdym wieku i w każdej sytuacji, bez względu na okazję.

Sekretem kolekcji TRUE Spring/Summer 2012 jest podkład, skomponowany tak, by podkreślał naturalny koloryt cery, ale także odżywiał ją i delikatnie chronił. Dzięki niemu cera będzie gładka i lekko rozświetlona.

W skład kolekcji wchodzą także: lekki jak mgiełka puder mineralny, który nadaje transparentne wykończenie i pielęgnuje skórę, oraz tusz to rzęs, zawierający składnik WidelashTM, który wzmacnia strukturę rzęs i stymuluje ich wzrost. Rozświetlacz modelujący z kolei niweluje cienie pod oczami oraz rozświetla skórę sprawiając, że wygląda świeżo i promiennie.

Twarzą kampanii TRUE Spring/Summer 2012 została Beata Ścibakówna. Znana z delikatności i kobiecości aktorka jest doskonałym przykładem, jak zdrowo i naturalnie może wyglądać nasza cera przy zastosowaniu właściwych kosmetyków.

Zobacz podobne materiały:

Beata Ścibakówna w roli... wizażystki!

Dojrzała aktorka stawia na naturalny makijaż

Makijaż kobiety dojrzałej w trendach na wiosnę i lato 2012

Zrób sobie szminkę! Kosmetyki hand made dla dojrzałej


Tekst: materiały prasowe
Zdjęcia:  Sieć Natura Drogerie