Modna jak ... stewardesa. Nowości w umundurowaniu podniebnego personelu LOT-u

PLL LOT S.A., jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek, stale pracuje nad swoim wizerunkiem. Gustowne toczki stewardes, czy metalowe skrzydełka z logo powietrznego przewoźnika od 1 stycznia stają się jego integralną częścią. A już wiosną – kolejne, modne  zmiany!

 

- Nakrycia głowy po raz pierwszy pokazane zostały przy okazji uroczystego przystąpienia Ethiopian Airlines do sojuszu Star Alliance – mówi Leszek Chorzewski, Rzecznik Prasowy PLL LOT S.A. – Reprezentantki personelu pokładowego PLL LOT w pełnym umundurowaniu prezentowały się elegancko i profesjonalnie, co podkreślali liczni zgromadzeni na uroczystości przedstawiciele zrzeszonych w Star Alliance przewoźników lotniczych.

 - Toczki stewardes to współczesny design stworzony specjalnie dla LOT-u. Nakrycie głowy nie jest nowością w umundurowaniu personelu pokładowego Polskich Linii Lotniczych LOT – mówi Dorota Haller, Dyrektor Biura Marketingu i Produktu w PLL LOT S.A. –   jest nawiązaniem do najlepszych tradycji. Stewardesy zarówno przed laty jak i teraz kojarzą się z szykiem, profesjonalizmem oraz światowymi trendami w modzie. Nasze toczki doskonale podkreślają  urodę i są jednocześnie elementem dopełniającym umundurowanie. W  tym właśnie tkwi siła eleganckiego wizerunku  personelu pokładowego LOT-u. Na wiosnę 2012 planujemy wprowadzenie kolejnych zmian w wizerunku personelu pokładowego oraz identyfikacji wizualnej PLL LOT S.A.

 


Zainicjowanie nowości w  nakryciach głowy a wcześniej w  zimowych płaszczach,  to dopiero początek zmian w umundurowaniu. Już wiosną personel pokładowy będzie nosił klasyczne eleganckie trencze oraz nowe apaszki. Przewoźnik zapowiada też na 2012 rok wprowadzenie kolejnych udoskonaleń związanych zarówno z identyfikacją wizualną,  jak i produktem pokładowym oraz naziemnym.

 

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe PLL LOT