Modnaseniorka.pl oficjalnym patronem medialnym wyborów "Miss Babcia 2011, Region Mazowsze"

10.01.2011

Miss BabciaDnia 17 stycznia o godzinie 19, w warszawskim hotelu Hilton, odbędą się wybory Miss Babcia, podczas których zostanie wyłoniona najatrakcyjniejsza seniorka. Konkurs po raz pierwszy zagości na Mazowszu.

Uczestniczki konkursu, z których 20 zostało wyłonionych w eliminacjach już 17 października 2010 roku, pojawi się na scenie w blasku fleszy, okazując różnorodne talenty m. in. w scenkach aktorskich dotyczących profesji zawodowej, czy też prezentując zaprojektowane przez siebie kreacje w tonacji biało-niebiesko-złotej, nawiązujące stylistyką do anielskiej garderoby. W kategorii Babcia Angel uczestniczki objawią bowiem zarówno modne, jak i pełne dobroci, niebiańskie oblicze. Pozostałe tytuły, o które będą ubiegać się uczestniczki to również: Babcia Elegancji, Babcia Foto, Babcia Unii Europejskiej, Babcia Delecta, Babcia Rekreacji i Sportu, Babcia Publiczności oraz oczywiście Wicemiss i Miss Babcia Regionu Mazowsze 2011.

Konkurs uświetni swoją obecnością Andrzej Rosiewicz, który poprowadzi imprezę wraz z Agnieszką Deberną - Zygmunt, a pysznymi słodkościami uraczy Delecta. Warto jednak podkreślić, iż nie są to jedyne atrakcje, które czekają nie tylko uczestniczki, ale również wszystkich przybyłych na imprezę. Nagrody niespodzianki, catering z napojami, tańce a przede wszystkim dobra zabawa do drugiej nad ranem zapewni bogate doznania zarówno natury artystycznej, jak i intelektualnej. Obecność sponsorów takich jak m.in. Zepter, Mary Kay, Holmes Place, Koloris Lukas Bank, Selgros, Kronos Travel, Trade & Travel, Dziki Zakątek, BollywoodLounge, P.G. firma Gajewski zapewni z jednej strony możliwość zapoznania się z ofertą, a z drugiej doda splendoru imprezie.

Modnaseniorka.pl obok telewizyjnej Superstacji i Radia dla Ciebie obejmie oficjalny patronat medialny, a zdjęcia z imprezy wraz z obszerną relacją ze zdjęciami, zostaną zamieszczone na łamach naszego serwisu.

Angel-ShowOrganizatorem przedsięwzięcia jest Angel - Show i Ryszarda Deberna.

Bilety do nabycia w salonach Empik, na www.ebilet.pl, jak również u Organizatora oraz w Biurze Kronos Travel.

 

RELACJA Z WYDARZENIA W ŻYCIU NA WYBIEGU

 

 
 

Opracowanie: redakcja modnaseniorka.pl