Obuwnicze trendy Gino Rossi

Na sezon jesień–zima 2012 Gino Rossi zaprezentuje nową odsłonę kolekcji. Nowoczesna elegancja zapowiadana od wiosny pokaże swoje bardziej modowe ego. W kolekcji widoczne trendy sezonu British i Wild, nowe kształty, formy obcasów, koturny, ubrane w kolory z jesiennych wybiegów wprowadzają do kolekcji świeżość i modę.
 
Najlepiej obrazuje to odważny trend British, będący nawiązaniem do subkultury London, zdominowany przez style casual i smart casual. W kolekcji pojawiają kolory inspirowane zachodami słońca, takie jak bakłażan czy pomarańcza. Połączenia dwutonalnych materiałów z tkaninami, a także cięcia i perforacje w cholewkach półbutów i botków typu „oxford”, znajdziemy również w różnych kombinacjach kolorystycznych. W kolekcji nie zabraknie także eleganckich, ale wygodnych czółenek oraz platform na wysokim słupkowym obcasie, które odzwierciedlają wiodące trendy modowe.

 

 

   


Sezon jesień zima w kolekcji Gino Rossi to również trend WILD dzika, agresywna natura widziana miejskim okiem. Tłem trendu są wykopaliska archeologiczne, kości, osady, minerały wydobyte z podziemi ukazujące się w kolekcji w naturalnych barwach jak głęboki brąz po szlachetny beż. Wiodącą cechą w tym krajobrazie jest elegancja, prostota oraz autentyczność. Surowy charakter obrazują modele botków i półbutów wykonanych z naturalnych skór bez wykończenia z widocznym uziarnieniem oraz kozaki mocno woskowane, licowe i zamszowe, podkreślające kształt kopyta.

Za nowy wizerunek marki odpowiada Dorota Kawalec – Dyrektor Marki. Sesję wizerunkową po raz kolejny powierzono uznanemu w świecie mody fotografowi Rene Habermacherowi pracującemu dla takich marek jak Dior, Bulvgari czy Chanel.

 

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe