Połącz szaleństwo koloru z umiarem wyrafinowania

Łączenie kilku mocnych odcieni szturmem zdobyło światowe wybiegi. Z powodzeniem wkroczyło również na polskie ulice. Jest to motyw, który nie wychodzi z mody już kolejny sezon – i bardzo dobrze, ponieważ wnosi do codziennych stylizacji potężną dawkę energii i radości.

Wakacje to idealny czas, żeby pobawić się intensywnymi odcieniami. Wszystkim nieprzekonanym do tego trendu polecamy baczne przyjrzenie się sukienkom  Midori. Na lato 2012 projektanci marki zaproponowali miksowanie koloru z umiarem. I nie jest to przypadkowe połączenie. W tej kolekcji barwne sekwencje mają zawsze konkretną logikę i cel. Priorytetem jest podkreślanie atutów sylwetki oraz maskowanie jej mankamentów.

 


Jeśli nie masz odwagi na totalną feerię barw, Midori proponuje zestawienie intensywnego koloru ze stonowanymi beżami i bielą. To również propozycja dla kobiet, które spędzają wakacje w mieście, gdzie biurowy dress code nie pozwala im na zbyt wiele szaleństwa. W powyższych modelach odnajdujemy także klasyczną kratkę Burberry, cenioną od lat a zarazem będacą synonimem elegancji i wyrafinowania.

 

Sukienki Midori pozwalają każdej kobiecie wyglądać elegancko i supermodnie, ale uwaga – na pewno nie pozostaniemy w nich niezauważone.

 

Zobacz podobny materiał:

Twiggy wiecznie młoda, mówi... moda!

 

Opracowanie: modnaseniorka.pl

Zdjęcia: materiały prasowe