Premiery Wittchen na święta

Mikołajowa czerwień odbijająca światło choinkowych lampek, skóra krokodyla lub perfumy. Wittchen sypie pomysłami na świąteczne podarunki, a wśród nich wiele premier, które spotkamy w salonach tej marki. Wybór prezentu ułatwią towarzyszące kolekcjom promocje. Rękawiczki czy portfel? Zobacz propozycje!

Bożonarodzeniowy nastrój wyczaruje nowa odsłona portfeli i wieczorowych torebek pokryta lakierem. Krwista czerwień i głęboka czerń kusi połyskiem. Do linii Signature opatrzonej monogramem dołączają jedwabne chusty. W salonach znajdziemy cztery odsłony kolorystyczne od delikatnych beży po awangardowy szmaragd. Jedwabny szal na pewno zaspokoi gust najbardziej wymagającej damy. Kolejna nowość skierowana jest do młodszych klientek – to linia kolorowych portfeli z modnym zapinaniem na ekspres. Gorąca czerwień, ciepła pomarańcza i pastelowy fiolet to propozycja dla odważnych kobiet.
 
Jeszcze w tygodniu poprzedzającym gwiazdkę do salonów trafią portfele ze skóry tłoczonej na krokodyla. To propozycja dla koneserów. Twarda skóra, wyraźne wypukłości i przenikające barwy tej linii zainspirują do podróży.

Świąteczne zakupy w salonach Wittchen to również okazja do skorzystania z wielu promocji.  Jesienna kolekcja rękawiczek aż kipi od mnogości kolorów, modeli i fasonów. Aż trudno się zdecydować. Samochodowe, krótkie z kokardą, przymarszczane i wreszcie długie do łokcia – szeroki wybór gwarantowany. Drugą parę kupimy z 50% rabatem. Promocję warto wykorzystać przy poszukiwaniu pomysłów na świąteczne prezenty. Dla przyjaciółki klasyczne z kokardą, dla męża samochodowe, a dla siebie długie – idealne na sylwestrowe szaleństwo. Kupując trzy pary rękawiczek, za trzecią zapłacimy 1zł.

 


30% obniżką zostały objęte buty z kolekcji jesiennej oraz eleganckie, skórzane torebki z kolekcji Elegance. Przy takich rabatach wybór dodatków jest o wiele łatwiejszy. Nietuzinkowym pomysłem na świąteczne prezenty są perfumy Wittchen. Marka wprowadziła linię czterech zapachów: Est i Ouest dla Pań, Nord i Sud dla Panów. Decydując się na cały komplet zaoszczędzimy 100zł, korzystając ze specjalnych kuponów rabatowych.

 

Zobacz podobny materiał:

Inne spojrzenie - wody perfumowane Wittchen

 

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe