Prezentacja Takko Fashion na jesień i zimę 2013/14

Dnia 13 września odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Takko Fashion w warszawskich "Delikatesach". Nasza redakcja miała przy tej okazji możliwość zapoznania się na żywo z fakturami, kolorami oraz najmodniejszymi wzorami w jesienno-zimowych zestawach tej marki. Chcecie podejrzeć? Możecie to zrobić razem z nami!

W tym sezonie paleta kolorów jest dużo bardziej ograniczona niż gdybyśmy porównywali ją do letniej feeri barw, niemniej dominują lubiane podczas chłodnej aury zimowe sploty, kołnierze i błyszcząca wyjściowo nitka. Możemy zatem wybrać pośród grubo plecionych swetrów, golfów, koszul, jeansowych spodni albo zdecydować się na klasyczną "małą czarną" czy elegancką tunikę z nitką złocistego lureksu. Marka Takko Fashion zadbała o to, by w propozycjach na nadchodzący sezon znalazły się ubrania zarówno dla kobiet lubiących swobodę i wyrazistość, jak również dla tych ceniących prostotę i klasyczne kolory.

 


Dodatkowo, jesień to czas kolorów takich jak intensywny granat i szafir, zmysłowe bordo, butelkowa zieleń czy karminowa czerwień, które wyglądają oryginalnie na każdym szarym deptaku. Marka nie zapomina także o dodatkach. Wybierając torebkę lub szal, możesz w tym samym salonie dobrać również bransolety, wisiory, kolczyki. 

 


O Takko Fashion

Już od ponad 30 lat marka oferuje modną odzież w każdym rozmiarze (także XXL), bieliznę oraz akcesoria dla całej rodziny. Jakość za rozsądną cenę to przesłanie, które sprawia, że jest liderem w segmencie value fashion. Na terenie Europy posiada obecnie ok. 1800 sklepów. Na rynku polskim od 5 lat, odnaleźć ją można w 65 lokalizacjach. 

 

Tekst i zdjęcia: Izabela Koptoń-Ryniec