Rajstopy, które nie puszczają oczek

Ile razy znalazłaś się niekomfortowej sytuacji, gdy zaczepiona pończocha zaczynała widzieć znacznie więcej, niż być chciała? Niechciany pionowy szlaczek podążający od pięty po spódnicę, bądź w przeciwnym kierunku był zapewne twoją zmorą niejeden raz. A czy wiesz, że możemy już kupić rajstopy "bez oczek"?

Choć nie są nowością, tak naprawdę nie wszystkie mamy świadomość ich istnienienia. A przecież w dobie, gdy fach repasarki odchodzi do lamusa, wydawałoby się, iż takie rajstopy powinny być na porządku dziennym. Jednak w pogoni za rozmiarem, kolorem i grubością zapominamy nawet spytać, czy taki wyrób jest w ogóle dostępny.

 

Otóż tak. Omawiane rajstopy opracowane zostały w ekskluzywnej technologii należącej do Marks & Spencer. Dzięki innowacyjnemu splotowi włókien przędzy (tworzą je miliony małych połączeń), nawet gdy powstanie w rajstopach dziurka, nie leci w nich oczko. Rajstopy Ladder Resist zrobione są z japońskiej przędzy. Można je kupić m.in. pod nazwą Autograph. Ich skład to: 78% poliamid, 20% elastan, 2% bawełna.

 

 

 

Tekst: MS

Zdjęcie: Copyright © Marks and Spencer