Recycling się opłaca

Z pewnością nie raz marzyłaś o tym, aby Twoje stare, nielubiane rzeczy zostały zastąpione modnymi ubraniami. Już niedługo będziesz mogła z łatwością odmienić swoją garderobę. Intimissimi rozdaje kupony za oddanie starych ubrań w projekcie recyklingowym od 15 lutego 2014 do 31 maja 2014.

Intimissimi wspiera ekologiczne podejście w modzie, dlatego pozwoli Ci spełnić marzenie o nowej garderobie dzięki projektowi recyklingowemu. We współpracy z I:CO nadaje nowe życie zużytym ubraniom.

Zasady

Przyjdź do jednego ze sklepów Intimissimi, które uczestniczą w recyklingowym projekcie i wrzuć używane ubrania jakiejkolwiek marki do pojemników oznaczonych znakiem I:CO. Za każdą rzecz, którą oddasz do recyklingu, otrzymasz kupon o wartości: 12 zł za biustonosz, 8 zł za dzianinowe ubrania (T-shirty, bluzki, bluzy, swetry, zarówno damskie jak i męskie), 8 zł za damskie i męskie piżamy oraz 4 zł za majtki. Każdy otrzymany kupon może być zrealizowany do 30 czerwca 2014 roku we wszystkich sklepach Intimissimi, które uczestniczą w akcji recyklingowej na terenie Polski. Im więcej oddasz, tym więcej zyskasz! Zbierając kupony za każdą oddaną do recyklingu rzecz będziesz w stanie uzbierać sumę potrzebną do zakupu nowych, modnych ubrań.

 

Regulamin akcji dostępny będzie na www.intimissimi.com

 


Informacja o I:CO
Mieszcząca się w Szwajcarii firma I:Collect AG, część SOEX GROUP, to międzynarodowa marka zapewniająca kompleksowe rozwiązania recyklingowe dla marek odzieżowych, bieliźnianych i obuwniczych. Poprzez prosty system take-back i ogólnoświatową infrastrukturę firmy, I:CO stara się utrzymywać zużyte ubrania i buty w nieustannym obiegu produktów w celu zminimalizowania odpadów. Rozległe działania marki mają również na celu ochronę środowiska, zachęcanie do zrównoważonej konsumpcji oraz odpowiedzialności za naszą planetę.Tekst i grafika: materiały prasowe