Solar - zapowiedź kolekcji jesień/zima 2012

Marka Solar jak zwykle trzyma rękę na modowym pulsie. Tworząc kolekcję na sezon jesień/zima 2012 projektanci w twórczy sposób zainspirowali się trendami lansowanymi przez największe domy mody. Pamiętali również o powracającej modzie na styl lat 60.

Solar to doskonały przykład marki łączącej światowe trendy z rozwiązaniami idealnymi dla wymagających polskich klientek. Mechanizm łączenia międzynarodowej mody z innowacyjnymi, autorskimi pomysłami i czerpanie inspiracji z wielu źródeł sprawdził się również i tym razem. Co szykuje dla nas Solar w nadchodzącym jesienno-zimowym sezonie?

 


Dostrzegalny wpływ lat 60., proste kroje, obszerne peleryny, stylowa pepitka, duże kopertówki i plastikowe bransoletki. Te elementy wyraźnie definiują zamysł kolekcji. Mimo zachowawczej, zimowej stylistyki kolekcja podkreśla kobiecość – jest elegancka i zmysłowa, ale z przymróżeniem oka.

 


W nowej kolekcji marki nie zabrakło też gry kolorem i wzorami. Oryginalne zestawienia barw i konstrukcyjne propozycje wprowadzają sporo ożywienia, a wielobarwne dodatki nadają kolekcji charakteru i znacznie ją urozmaicają. A to z pewnością nie wszystko, co Solar ma do zaoferowania.

 


Wzory, kolory, wiele fasonów i mnogość kształtów. Do tego klasyka, styl i kobiecość oraz naturalny wdzięk. Tak, według marki Solar będzie wyglądać jesień i zima 2012.

 

Zobacz podobny materiał:

Zamień paski na Solar! Kolekcja na wiosnę i lato 2012

 


Tekst i zdjęcia: materiały prasowe