Stylowa podróż marzeń z jesiennym Esprit

W sezonie jesień/zima 2013 Esprit będzie kontynuować podróż uciekając w sferę eteryczną: w miejsca spokoju i harmonii, zapierającej dech w piersiach natury i absolutnego wyciszenia. Tej jesieni podroż odbywamy w towarzystwie modelki i fotografa – Astrid Munoz.

Sezon jesień/zima 2013 opiera się na stylizacjach nowoczesnych i praktycznych. To styl z nutami kobiecości, choć tym razem odzwierciedlają go ciężkie swetry, wełna, skóra i tweed. Ręczny splot swetrów koresponduje z zupełnie nowymi kombinacjami m.in. wełnianych marynarek, skórzanych kurtek motocyklowych, czy jeansów.

 


Oddzielnym nurtem są miękkie, naturalne, pudrowe tony oraz grafitowy i musztardowy. W kolekcji odnajdziemy wachlarz tradycyjnych zimowych barw, rozpoczynając od czarnego po khaki, granat, brąz, aż po fiolet, dla których kontrast stanowić będą przyciągające wzrok, mocne akcenty rudego, żółtego i czerwieni.

 


Podczas wieczorów spędzonych wokół kominka idealnie sprawdzą się plecione w misterne wzory swetry typu oversize, musztardowe, szare lub kremowe zestawione z jasnymi dżinsami. Styl podróżnika zyskał miejski akcent, a wysublimowane oraz niezbędne zimą produkty takie jak białe bluzki, tweedowe szorty i marynarki, filcowe spódnice i wełniane płaszcze stanowią perfekcyjny wybór podczas świątecznych zakupów, a także częstych biurowych spotkań.

 


Esprit to ukłon w stronę luźnego, kalifornijskiego podejścia do życia i ducha wolności z roku 1968, kiedy to powstała marka. Kreuje ona styl oparty na materiałach wysokiej jakości oraz dbałości o detale, który inspiruje zarówno kobiety jak i mężczyzn. Każdy element ubrania świadczy o tym jak duży wysiłek marka wkłada w proces projektowania swoich kolekcji. Kolekcje Esprit są dostępne w ponad 40 krajach i 10 000 punktach sprzedaży na całym świecie.

Tekst: materiały prasowe
Zdjęcia: Lookbok Esprit Fall/Winter 13/14 /Astrid Munoz