Stylowy Przewodnik Seniora. Zaczynamy od stóp

11.10.2011

Pytacie nas często "a co z Panami", gdzie szukać porad dla modnych seniorów? W odpowiedzi na liczne zapytania, dziś trendy sezonu w wydaniu dla mężczyzny. Dojrzałego, choć nie zawsze pewnego siebie. Zaczynamy ubierać seniora od stóp, bo nic tak nie drażni jak białe skarpetki do czarnych mokasynów, czy dziura w skarpecie.

I choć o gafach naszych seniorów już co nieco pisaliśmy, tym razem prezentujemy najnowsze trendy sezonu jesień/zima 2011-12 dedykowane stopom naszych Panów. Skupiamy się na skarpetkach, które nie tylko służą szeroko pojętemu komfortowi, ale również stanowią stylowy detal. Przedstawiamy więc Przewodnik "Style Guide" napisany w odpowiedzi na jesienne potrzeby mężczyzn przez stylistów marki Calzedonia. Dzięki niemu poznajemy tajniki doboru garderoby, tak by całościowo tworzyła spójny, stylowy wizerunek.

 Pod hasłem "Dolce Vita" Calzedonia radzi jakie skarpety dobrać powinien Businessman, wybierając się na oficjalne spotkanie, bankiet, firmowy obiad, cocktail party, czy inną wymagającą elegancji okazję.

 Jest też sekcja "Sportive" dla ceniących komfort i wygodę przy okazji uprawiania wszelakich sportów, zarówno tych na świeżym powietrzu jak i w zamkniętych przestrzeniach.

 Porady znajdą też koneserzy weekendowych wypadów za miasto. Pod hasłem "Weekender" Panowie znajdą propozycje na nieoficjalne spotkania, obiady z wnukami, czy niedzielne wycieczki z rodziną.

Przewodnik "Style Guide" z pewnością okaże się przydatny dla każdego aktywnego mężczyzny.

Dostępny w każdym salonie Calzedonia w Polsce.

 

Podobny materiał:

Senior w naszych oczach – zawsze modny, czy wygodny?

 

Opracowanie: modnaseniorka.pl na podst. materiałów prasowych

Zdjęcia i grafika: materiały prasowe Calzedonia