Ubieramy w biżuterię... buty!

29.06.2012

Czy słyszałaś o personalizacji obuwia? O ręcznie robionych pantoflach z wymienną biżuterią?  Tak, takie pary są możliwe a każda z nich jest indywidualnie przygotowywana pod klienta. Unikatowy wygląd, wyjątkowa wygoda oraz styl nie do podrobienia to znaki rozpoznawcze tej szczególnej propozycji.

MYS to marka stworzona przez Marcina Miętusa, Małgorzatę Fejkiel oraz Łukasza Kota z myślą o wyjątkowych, pewnych siebie kobietach, które lubią zmiany i poszukują oryginalnych dodatków. To buty, które odzwierciedlają charakter swoich właścicielek. Dzięki możliwości doboru kolorów oraz materiałów użytych do produkcji obuwia a także łatwo wymiennej biżuterii i szerokiej ofercie ozdób, pantofle zmieniają się w zależności od nastroju właścicielki i okazji!

Hand made od początku do końca


Obuwie jest produkowane z najlepszej jakości skór i materiałów. Tworzą je konstruktorzy, cholewkarze i szewcy, którzy ręcznie naciągają formy, ćwiekują, cieniują, podklejają podeszwę i montują obcasy oraz system mocowania ozdób. Dodatki wykonane są z ekskluzywnych materiałów, takich jak: bawełna, jedwab z kolekcji Dolce&Gabbana, kryształy Swarovskiego, kamienie naturalne, bursztyny w oprawach ze srebra, złota i miedzi – wszystko wprost spod oka stylistów. Ponadto do wyboru mamy gamę ponad 40 kolorów materiałów, dostępnych zarówno w zamszach, jak i skórach naturalnych i lakierowanych.

 


Ponadczasowa klasyka

Pierwszą kolekcję w dorobku marki - MYS CLASSIC cechuje klasyka oraz wzory, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie, podobnie jak małą czarną. Oczywiście klasyka nie musi oznaczać nudy, ponieważ dzięki wymiennym dodatkom, jedną parę pantofli można nosić na różne sposoby. Właścicielom marki zależało na stworzeniu miejsca, gdzie kobiety będą mogły zaprojektować i kupić buty jakie lubią, a nie jakie dyktuje panująca w danym momencie moda. Dlatego też możliwość projektowanie pozwala klientkom wybrać idealny dla nich model z kolekcji. W ulubionym kolorze, materiale, o odpowiedniej wysokości obcasa oraz - co najważniejsze - dobrać do tego dowolną ilość wymiennych dodatków. Do każdej zakupionej pary klientka dobiera jedną bezpłatną parę ozdób, z możliwością dokupienia kolejnych. Inspiracją dla twórców kolekcji był dzień z życia aktywnej kobiety praca w biurze, lunch, kolacja lub spotkanie z przyjaciółmi i odwieczny problem jak tu zmieścić w torebce kilka par pasujących do okazji butów. 

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe