Zamień paski na Solar! Kolekcja na wiosnę i lato 2012

07.02.2012

Solar w sezonie wiosna/lato 2012 stawia na soczyste kolory, charakterystyczne wzory i naturalne tkaniny. Energetyczna, pełna pasji kolekcja czerpie z aktualnych trendów, pozostając w zgodzie ze swoim własnym, wyrazistym i uznanym stylem podkreślającym kobiecość, subtelność i naturalność.

Motyw graficzny, który szczególnie przykuwa uwagę w ostatniej kolekcji to paski. Zestawienia kolorystyczne tego wzoru prezentują tradycyjne połączenie bieli z czernią lub granatem. Nowością jest pojawienie się beżu w miejsce bieli. Wiosenno-letni wizerunek ożywia kolor żółty łączony najchętniej z szarościami w spokojniejszej odsłonie, a w tej bardziej energetycznej wersji towarzyszy tropikalnej zieleni, piwoniowym różom i słonecznym pomarańczom.

 


Przeważają paski poziomie, ale znajdziemy również tuniki z paskami pionowymi czy swetry łączące pion z poziomem, jak i ukośnym ułożeniem wzoru. Różne są także grubości pasków, od bardzo szerokich - wtedy najczęściej zestawiane są ze sobą dwie, spokojniejsze barwy - po sukienki, spódnice i tuniki licznie zapełnione drobnymi wielokolorowymi paskami. Ciekawym i zaskakującym motywem jest występowanie pasków jako tła dla innego, mocnego akcentu: cytryny, kolorowego kwiatu, czy elementów graficznych.

 


Paski są oczywiście obecne również w dodatkach. Kolory na bransoletach i  koralach układają  się w nieregularne pasy o różnym nasyceniu barwy, a w torebkach znajdziemy np. biało-niebieski marynarski worek, jak i kopertówkę w kształcie kolorowego wachlarza. Paski jednocześnie zdobią letnie kapelusze, jedwabne szale oraz fantazyjne apaszki.

 

Zobacz podobny artykuł:

Kolory na humory. Poznaj paletę barw na chandrę!

 

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe