Złoty kajdan? Łańcuchy i łańcuszki na lato

W poprzednim sezonie delikatne i subtelne, były jedynie dodatkiem. Teraz wychodzą z cienia! Bardziej widoczne i masywne, domagają się uprzywilejowanego miejsca w codziennych stylizacjach. I chociaż łańcuchy już od pewnego czasu podbijają świat mody, w takim wydaniu ich jeszcze nie widziałyście.

Kolekcja BRASS marki YES z pewnością nie jest niewinną propozycją. To projekty dla elegantek, które lubią zwracać na siebie uwagę rozmiarem biżuterii. Ogromne ogniwa bransolet i naszyjników połączone z delikatnymi łańcuszkami nawiązują do klimatu lat 80-tych i modowych szaleństw. A złocisty odcień dodatkowo podkreśla letnią opaleniznę!

 


Łańcuchy plecione, grube ozdoby na rękę, niektóre nawiązujące do motywu rybiej łuski inne do delikatnej siatki. Jednak to nie forma jest najważniejsza, chodzi przede wszystkim o rozmiar i złoty odcień. Tego lata biżuteria ma rzucać się w oczy, dominować w stylizacji, dyktować jej styl i charakter. Nieważne czy będzie to elegancka kreacja, czy wygodny strój do pracy - złote łańcuchowe elementy sprawdzą się o każdej porze dnia.

 

 

Powyższe propozycje są pozłacane, wykonane z mosiądzu, metalu niezwykle trwałego, od dawna cenionego jako surowiec do wyrobu biżuterii.

 

Zobacz podobne materiały:

Perły - modowy hit, czy kit?

Ubieramy w biżuterię... buty!

Zaklęci w czasie. Nieśmiertelny blask biżuterii YES

Nie tylko dla seniorki - aktualne trendy w biżuterii

Szkatułka z biżuterią

 

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe