Zyskaj formę z Katarzyną Skrzynecką i Marcinem Łopuckim

Chcesz wyglądać lekko, świeżo i czuć się niczym gwiazda? Nawet jeśli brak Ci sampozarcia w realizacji tego celu, mamy dla Ciebie coś ekstra. Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki właśnie ogłosili start unikatowego programu motywacyjno-treningowego "Zyskaj Formę w 10 Tygodni". Porady żywieniowe, sekwencje ćwiczeń - na lato i na lata!

"Zyskaj Formę w 10 Tygodni" to międzynarodowa kampania, stworzona przez niemieckich mistrzów olimpijskich, która zyskała ogromną popularność w wielu krajach europejskich i ma już dziesiątki tysięcy aktywnych i zadowolonych uczestników.  To, co wyróżnia "Zyskaj Formę w 10 Tygodni" od innych zestawów ćwiczeń i programów odchudzających, to absolutnie innowacyjna formuła. Każdy, kto przystąpi do programu, przez 10 tygodni będzie wspólnie z Katarzyną Skrzynecką i Marcinem Łopuckim ćwiczyć i zdrowo gotować, a dzięki specjalnie stworzonej aplikacji, również obserwować swoje postępy. Uczestnicy będą na bieżąco motywowani i zasypywani ciekawymi poradami, tak aby przez cały czas trwania programu systematycznie i konsekwentnie dążyć do celu, a jest nim przede wszystkim zmiana złych nawyków na zdrowy tryb życia.  Na konferencji promującej polską odsłonę kampanii obecni byli również twórcy programu: Frederik Harkort i Gerhard Bloechl, którym udało się genialnie dobrać polskich reprezentantów projektu - znaną i sympatyczną parę: Katarzynę Skrzynecką i Marcina Łopuckiego. Wnieśli oni do programu nie tylko swoją świetną energię i dobry wizerunek, ale przede wszystkim zaadoptowali kampanię do polskich warunków. 

Katarzyna Skrzynecka, niezwykle lubiana aktorka i piosenkarka, osoba o nieprzeciętnym poczuciu humoru, z mnóstwem pozytywnej energii, na swoim przykładzie udowodniła skuteczność programu. Jej samej w 10 tygodni po urodzeniu córeczki udało się powrócić do świetnej sylwetki sprzed ciąży, zyskać doskonałą formę i energię.

 

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, Dominika Jaśkowiak - LuxPR


Marcin Łopucki – Mistrz Polski, Mistrz Europy oraz Pierwszy Wicemistrz Świata w Fitness Gimnastycznym, w fachowy sposób przedstawia sekwencje ćwiczeń, udziela porad żywieniowych oraz motywuje do pracy nad swoim ciałem, aby poczuć się w nim dobrze i komfortowo.

Przystąpienie do programu odbywa się w bardzo prosty sposób – wystarczy zarejestrować się na stronie: www.zyskaj-forme.pl i zacząć ćwiczyć i zdrowo gotować z Katarzyną i Marcinem. Każdy uczestnik będzie regularnie otrzymywał filmy z ćwiczeniami i z przepisami kulinarnymi, będzie również na bieżąco motywowany.  Więcej o programie dowiedzieć się można na profilu "Zyskaj Formę w 10 Tygodni" na Facebooku.

Pamiętaj, Modna Seniorka też tam jest!

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe