Poznańskie smaki życia 50+

Gdzie w Poznaniu można w spokoju poczytać poranną gazetę przy kubku macchiato, zjeść pyszną tartę w biegu na partyjkę brydża ze znajomymi lub delektować się doskonałą i niedrogą kuchnią Indyjską mając ponad 50 lat? Tego można będzie dowiedzieć się w Akademii 50+ podczas pierwszej edycji cyklu Trendy 50+.

Zdrowie, kuchnia, sport, turystyka, uroda i styl życia, różnorodne pasje – z tyloma tematami zetknąć się będzie można na spotkaniach w cyklu Trendy 50+. Nowe spotkania w Akademii są doskonałą okazją do zorientowania się, jakie propozycje dla osób 50+ można znaleźć w Poznaniu: gdzie pójść, aby potańczyć, pograć w kręgle, zadbać o zdrowie i urodę lub gdzie dobrze zjeść. - Chcemy pokazywać modne produkty i usługi dla seniorów - w końcu dojrzały wiek nie oznacza końca przyjemności! - mówi specjalistka ds. PR z Akademii 50+, Justyna Kiraga.

Pierwsza edycja Trendów ma podtytuł "Smaki 50+" Zaprezentują się na niej poznańskie restauracje, klimatyczne kawiarnie, oraz modne miejsca skierowane do osób starszych. Targi są otwarte dla wszystkich chętnych. Będzie można nie tylko obejrzeć, ale także spróbować specjałów wszystkich wystawców. Trendy: smaków 50+ już 2 lutego w siedzibie Akademii przy ul. św. Marcin 40, w której właśnie trwa rekrutacja na drugi semestr. Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 61 22 30  448.Tekst i zdjęcia: materiały prasowe