Świętujemy urodziny Krystyny Kofty z Dress for Success

Modna Seniorka razem z Dress for Success serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę 9 grudnia na spotkanie z Krystyną Koftą, która niebawem obchodzić będzie swoje 70 urodziny. W programie rozmowy z pisarką, liczne niespodzianki oraz możliwość dołączenia się do grona wolontariuszek DFS. Zobacz szczegóły!

Spotkanie odbędzie się w świąteczno-urodzinowej formule, do której zostanie dodana szczypta entuzjazmu wszystkich fanek Krysi Na początek przewidziane jest wystąpienie Doroty Stasikowskiej-Woźniak - założycielki DFS w Polsce oraz Aniki Strzelczak-Batkowskiej - dyrektor marketingu DFS. Poznamy również punkt widzenia wolontariuszek z Katowic, Poznania i Warszawy w kotekście ich działalności w organizacji. Na miejscu będzie można dopytać o szczegóły związane z wolontariatem w Dress for Success tak by nowy rok zacząć z zupełnie nowym pomysłem na życie.

Jednak prawdziwą gwiazdą tego popołudnia będzie szacowna jubilatka, która zapowie swoją najnowszą książkę "Autobiografia". Oprócz życzeń, toastów, tortu przewidziane są również liczne niespodzianki, których jeszcze zdradzić nie możemy, lecz zapewniamy, iż na pewno warto przyjść i w kameralnej atmosferze wyjątkowo spędzić czas.

Aha, jeśli macie książkę Krysi np. niezwykle popularną "Małą encyklopedię małżeństwa" koniecznie weźcie ją ze sobą. Będą autografy i rozmowy w kuluarach.

 

ZOBACZ RELACJĘ I ZDJĘCIA NA FACEBOOKU!

Kiedy i gdzie?

godz.14.00-17.00 Marecki Dom Kultury
ul. Fabryczna 2; Marki/k. Warszawy

Wstęp/cegiełka - 50 zł/os.

ZAPRASZAMY!!

 

Podobne materiały:

3 urodziny Dress for Success Poland

Metamorfozy narzędziem w osiąganiu wizerunkowego sukcesu

Kobiety w strojach do sukcesu na warszawskiej konferencji DFS. Mody na wolontariat ciąg dalszy!

W sukience do sukcesu na warszawskim rynku pracy – konferencja DFS

O tym jak w sukienkę ubrać wolontariat czyli Dress for Success na MazowszuTekst: modnaseniorka.pl

Zdjęcie: © Jinyoung Lee | Dreamstime.com