Zimowe swetry dla jesiennego typu urody

Choć za oknem już zima, a barwy jesieni straciły na aktualności, to jednak wiele z nas typem urody przynależy niezmiennie do tej właśnie pory roku. Masz zielone lub piwne oczy? A może kasztany we włosach? Oto kilka propozycji w dosłownie ciepłej tonacji.

Sweterki Sissy to jedna z kilku linii dziewiarskich tej marki. Atutatmi kolekcji są: wysoka jakość, dbałość o każdy szczegół wykonania, stosunkowo krótkie serie, duża różnorodność kolorystyczna i asortymentowa oraz szeroki zakres rozmiarów (od rozmiaru 36 do 48). Przędze stosowane w kolekcjach tego producenta dobierane są tak, aby zapewniały nie tylko doskonały wygląd, ale również jak najlepsze walory użytkowe. Dzianiny są miękkie delikatne, przyjemne dla ciała, trwałe i łatwe w pielęgnacji.

 

Jak widać natomiast na zdjęciu obok, brązy niekoniecznie zarezerwowane są tylko dla Pani Jesieni. Wiosna, która również może poszczycić się ciepłym odcieniem karnacji - nawet jeśli z wiekiem ze złotowłosej zmienia się w platynową blondynkę - wybierając brąz połączony z kością słoniową będzie wyglądać i elegancko i harmonijnie.

 

 

 

Propozycje dla zimnego typu urody (Zima, Lato) znajdziecie pod linkiem:

Dzianinowe propozycje Sissy na jesień i zimę

 

Zdjęcia: Sissy