Moda w paski

Z moda bywa różnie. Po prostu w kratkę. Tym razem mamy dla Was stylizacje w paski. Trochę marynarskie, trochę awangardowe przypominające pop-art zestawienia, ucieszą oko i rozbujają wyobraźnię. Boisz się, iż ten deseń będzie Cię pogrubiać? Niepotrzebnie! Znamy sposób, by temu zapobiec.

Bez względu na zmieniające się trendy i porę roku, każda kobieta posiada w swojej garderobie ubrania w paski. Paski to nie tylko wakacyjny styl marynarski, to także gorący trend na nadchodzące letnie dni. Ażeby uniknąć efektu "Pszczółki Mai" wytarczy zdecydować się na paski o różnej szerokości, czy odmiennej kolorystyce - wtedy mogą być nawet tej samej grubości. Innym sposobem na uzyskanie smukłej sylwetki jest ich przełamanie odmiennym wzorem. Jeśli kreacja nie uwzględnia tego w gotowej kompozycji, możemy dobrać do sukienki długie korale, które spionizują figurę.

 Podobną funkcję spełnia też narzucony na ramiona jednolity kolorystycznie żakiet, który ukryje ramiona i wysmukli "boczki". Propozycje żakietów z krótkim rękawem przedstawiliśmy w materiale: Żakiet z krótkim rękawem propozycją na ciepłe dni.

 Czarno-biała propozycja okraszona czerwienią, to stylizacja na eleganckie wyjścia. Możemy do niej dodać czerwone lub białe bolerko/żakiet, a pantofle zmienić na lakierkowe baleriny.

Zobacz podobne materiały:

Nie tylko nocą, czyli neonowa moda na co dzień

Zamień paski na Solar! Kolekcja na wiosnę i lato 2012

 

Tekst: modnaseniorka.pl

Zdjęcia: materiały prasowe