Plażowa moda dla seniora

21.06.2012

Czy Twój senior nadal wciska się w plażowe gatki pamiętające urlop sprzed dekady? Tu gumka, tam nitka wychodzi... I fason jakby już nie do tego brzuszka... Mamy dla Ciebie dobrą nowinę. W tym sezonie Pan 50+ nie musi się wyróżniać. Modele plażowe lato 2012 dla Panów są odpowiednie zarówno dla dziadka, jak i dla wnuka.

Plażowa kolekcja męska marki Calzedonia na lato 2012 jest pełna pozytywnej energii! Najmodniejsze kolory sezonu takie jak koralowa czerwień czy miętowa zieleń nadają jej niezwykle ciepłego charakteru a także w dyskretny sposób zdradzają, że noszący je mężczyzna doskonale wie, co w modzie piszczy. W kolekcji znajdziemy zarówno klasyczne modele bermudów czy kąpielówek jak i krótkich szortów nawiązujących do sportowego stylu retro.

 


Kolekcja wyraża pasję życia i radość, jaką daje słońce i morskie fale. Dla panów ceniących klasykę przygotowano eleganckie szorty w bieli i granacie, które sprawdzą się zarówno na nadmorskim bulwarze jak i piaszczystej plaży. Odważni optymiści uwielbiający eksperymenty i neonowe barwy, w kolorze świeżej trawy również znajdą coś dla siebie.

 


Dla młodzieńców (czyli polecamy wnukom lub nawiązujemy do stanu wiecznie młodego ducha) marka Calzedonia przygotowała linię szortów i bermudów w kolorowe, przypominające charakterem surferskie wzory, dzięki którym najmłodsi plażowicze mogą pokazać strojem swoją niespożytą energię i pasję dla najnowszych trendów.

Zobacz podobne materiały:

W czym na plażę? Kostiumy kąpielowe dla dojrzałych kształtów

Stylowy Przewodnik Seniora. Zaczynamy od stóp

Senior w naszych oczach – zawsze modny, czy wygodny?Tekst i zdjęcia: materiały prasowe