Powitanie sezonu z Takko Fashion

Wiosna zagląda nie tylko w okna. Wkrada się również do naszej szafy. W kolekcji Takko Fashion znajdziemy aktualne trendy połączone z ponadczasową klasyką w czerni i bieli. Klasyczna zebra w stylu safari czy marynarski sznyt rodem z nadmorskiego deptaka? Zobacz i zdecyduj.

Tegoroczna wiosna i lato mają być wzorzyste. Niemniej umiar jest jak najbardziej pożądany. Dlatego też warto przyjrzeć sie kolekcji Takko Fashion, gdyż na jej przykładzie możemy zobaczyć jak trafnie połaczyć wzory z dodatkami, aby wyglądać klasycznie i elegancko a zarazem na luzie.

 


Do ciemnych spodni wystarczy włożyć odpowiednio jasną bluzką - często z kolorowym dodatkiem lub deseniem - lub zastosować odwrotność tj. jasne spodnie i ciemniejsza góra. Gdy nie wiemy , która z opcji będzie dla nas łaskawsza, kierujmy się prostą zasadą: szczupłe nogi i biodra - barwy jasne (np. sylwetka typu jabłko), solidna podstawa sylwetki plus obfite biodra - barwy ciemne (np. syletka typu gruszka) .

 


Warto wspomnieć, iż Takko Fashion oferuje odzież również w rozmiarach XL oraz XXL, którą dedykuje nie tylko młodzieży. Nie sugerujcie się zatem młodym wyglądem modelek i śmiało ruszajcie na poszukiwania własnego stylu!

Zobacz podobne materiały:

Prezentacja Takko Fashion na jesień i zimę 2013/14

Wiosna 2014 w Gerry Weber

Biznesowy wizerunek na wiosnę i lato 2014 według Pretty One

Solar w palecie wiosennych barw. Kolekcja 2014

Marynarskie klimaty powracają z OodjiTekst: IKR/modnaseniorka.pl
Zdjęcia: Takko